Plotová latka 1m orech mat. WPC

Kód: 200793
€3,95
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia
Plotová latka 1m orech mat. WPC

Detailné informácie

Podrobný popis

Plotová Plank G21 vo farbe orech je vhodná na použitie pri tvorbe kompletného plaňkového oplotenia okolo vášho domu alebo záhrady. 

Plotové plániky G21 z WPC materiálu spĺňajú vysoké kvalitatívne nároky , a zároveň sú cenovo dostupnejšie ako iné druhy materiálov 

Pre svoju nadčasovosť je latkový plot G21 veľmi žiadanou variantom oplotenia domu. Poskytuje veľkú variabilitu a umožňuje vám tak vytvoriť širokú škálu zaujímavých možností finálneho prevedenia oplotenia.  Plot sa veľmi ľahko montuje a má elegantný vzhľad a dlhú životnosť. 

Materiál WPC (Wood plastic components) je zmes tvorená z 60%z drevitých vlákien a zo 40%z plastu. S pomocou pôsobenia tlaku a teploty (Extrudácie) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, ktorý je praktický a po všetkých stránkach vysoko úžitkový. 

Vlastnosti tohto materiálu dosahujú kvalít dosiek z exotických drevín, a zároveň sú ale výrazne cenovo dostupnejšie. Oplotenie z plotových plánik G21 teda navonok vyzerá ako z dreva, ale na rozdiel od drevených materiálov u nich nie je potrebné ďalšie údržby alebo náterov. Oproti klasickému plastu majú zase vysokú stálofarebnosť a sú odolnejší voči teplotným výkyvom. 

WPC materiál je vďaka svojim vlastnostiam vhodný pre použitie na miestach, kde dochádza k pôsobeniu všetkých bežných vplyvov vonkajšieho prostredia ako je napr. vlhko, slnečné žiarenie, dážď, vietor, mráz, atď. 

WPC ploty G21 majú niekoľko nesporných výhod oproti plotom z iných materiálov: 

Bezúdržbovosť -materiál nie je potrebné udržiavať alebo ošetrovať pomocou najrôznejších náterov a čistí sa jednoducho pomocou vody. 

Stabilita -WPC materiál je prefarbený v celej hmote, teda nedochádza v priebehu času k zmenám jeho farby. Na rozdiel od drevených materiálov nemá rôzne pohľadovej vady ako napríklad hrče, apod. 

Úspora nákladov -Cenová výhodnosť obstarávacích nákladov na kompletné plot a jeho dlhá životnosť. 

Variabilita použitie -plotové plániky ponúkame v rôznych prevedeniach, majú rôzne skosenie koncov plánik, vďaka čomu môžete plániky rôzne kombinovať a vytvoriť si tak originálne oplotenie okolo vášho domu alebo záhrady.

Parametre: 
Rozmery plotové plániky (dĺžka x šírka x výška): 100 x 9 x 1 cm 
Farebné prevedenie: orech 

Okrem plotových plánik budete k tvorbe plotu potrebovať tiež nosník plánik G21 , ktorý je dostupný vo farebných prevedeniach eben alebo orech. 

LEN OSOBNY ODBER

Dodatočné parametre

Kategória: WPC PLOTY
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: