Novinka vo svete podláh

Vinilové podlahy Drevonax Humenné

Egger Design+

Dnes by sme Vám radi predstavili najnovšiu novinku medzi podlahami.  Spoločnosť EGGER, popredný výrobca podláh na svete, navrhol a vyrobil podlahu Design+ Flooring, ktorá v sebe spája výhody laminátových, krokových a vinylových podláh.  

Ide o vysoko kvalitnú podlahu s perfektným dizajnom a jedinečnými efektmi a funkciami. Pri tejto podlahe sa už nemusíte rozhodovať medzi odolnosťou podlahy, moderným dizajnom alebo ekologickým riešením. Podlaha Design+ Flooring vďaka najnovšej technológii výroby spája všetky tieto požiadavky do jedinej podlahy.

Design+ Flooring je jednoducho ultra modernáultra robustná a ultra variabilná podlaha pre Váš domov ale aj pre vaše podnikanie

nový typ plávajúcej podlahy design plus egger Humenné

Zloženie podlahy Design+ Flooring

Základom podlahy Design+ Flooring je ultra tenká doska z vlákien prírodných drevín (Ultra Wood Fibre Board – UWF) a hrúbke 4,3 mm. Ide o špeciálne ihličnaté dreviny vďaka, ktorým sa tmavošedá doska vyznačuje extrémne vysokou hustotou a zabraňuje napučaniu hrán podlahy. Nosič podlahy má podiel dreva viac ako 70 % čim je dizajnová podlaha Design+ Flooring ekologická a nezávadná podlaha spoločnosti EGGER.  Podlaha je preto vhodná do vlhkých a aj do intenzívne namáhaných priestorov.

Vrchná vrstva podlahy Design+ Flooring je vyrobená z termoplastického polyuretánu v skratke TPU. Ide o veľmi pružný materiál, ktorý podlahe dáva špeciálnu pamäťovú funkciu. TPU sa vyznačuje hlavne svojou elasticitou, trvanlivosťou a tichosťou. Plastové komponenty neobsahujú žiadne škodlivé látky a sú bez emisií.

Podlaha Design+ Flooring je naspodku ukončená  veľmi kvalitným protiťahom odolným voči vode

zloženie plávajúcej podlahy vrstvy Drevonax Humenné

Vlastnosti podlahy Design+ Flooring

 Design+ Flooring je podlaha, ktorá sa vyznačuje niekoľkým základnými vlastnosťami:

 • Neuveriteľné odolná:  Podlaha je odolná voči vode vďaka funkcii DualSeal, ktorá zabraňuje prieniku vlhkosti z oboch strán podlahy a podlaha je tak vhodná aj do vlhkého prostredia.
 • Elastická: Táto podlaha je elastická kvôli špeciálnemu povrchu z TPU  a funkcii SelfRepair. SelfRepair umožňuje špecifickú regeneráciu pri bodovom zaťažení podlahy. Keď dôjde na povrchu podlahy k deformácii napr. od nohy nábytku, tak molekuly TPU vytlačené zo svojho miesta si „vzpomenú“ a vrátia sa v priebehu krátkej doby na pôvodné miesto.
 • Kompaktná: Kompaktnosť podlahy Design+ Flooring tkvie v jej hrúbke iba 5 mm a patentovanému kliku UNI fit! vďaka čomu sa s ňou dobre pracuje pri pokládke a šetrí čas a tým aj vaše peniaze
 • Svetelne stála: povrch TPU zabezpečuje že podlaha bude dlhé roky krásna, bez vyblednutia, zafarbenia alebo zožltnutia.
 • Formát LARGE: vytvára nádherný efekt v otvorených priestoroch, kde vynikne 4-stranná faseta Woodvision a vyzdvihne efekt drevenej podlahy
 • Trieda použitia 33:  je vhodná pre všetky obytné miestnosti s intenzívnym využívaní a takisto pre komerčné a verejné priestory
 • Protišmyková trieda R10: pre bezpečnú a spoľahlivú podlahu
 • Viac spôsobov pokládky: Podlahu je možné položiť klasickým plávajúcim spôsobom ale aj celoplošne lepiť, hlavne v komerčných priestoroch
 • Ekologická: viac ako 70 % podlahy tvorí drevo a navyše plastové komponenty neobsahujú žiadne škodlivé látky

podlaha vhodná aj do kúpelne

Dekory podlahy Design+ Flooring

Podlahy Design+ Flooring sa vyznačujú rozmanitosťou dekorov, kde v spoločnosti EGGER na to kladú veľký dôraz. Pri výbere dekorov podláh dizajnéri kombinujú svoje know-how spolu s najmodernejšími technológiami a trendmi. Výsledkom sú dekory podláh, z ktorých si vyberie každý podľa svojich každodenných požiadaviek. Povrchy podlahy Design+ Flooring spĺňajú protišmykovú triedu R10 a tým poskytujú bezpečnosť a spoľahlivosť podlahy.

Dizajnová podlaha Design+ Flooring sa ponúka v 20tich dekoroch.  15 je drevodekorov, kde si môžete vybrať medzi nepravidelnou povrchovou štruktúrou „Native“ (jemná pórovitá štruktúra s decentnými stopami po píle, čo dáva podlahe prirodzený ráz.) alebo lineárnym dekorom „Rustic“ (paralelne kartáčovaný a hlboký povrch voči štruktúre dekoru podčiarkuje rustikálny ráz dekoru). Ďalších päť dekorov je reprodukcia materiálov a kameňa s povrchovou štruktúrou „Stone“. Pri týchto dekoroch je HRANA 4+2 , čím táto podlaha (1 lamela) vyzerá ako tri malé dlaždice.

Ukážky dekorov podlahy Design + Flooring

dub rustikálny bielydub starý šedýdub rozpraskaný prírodný

Výhody podlahy Design+ Flooring

Prečo si vybrať podlahu Design+ Flooring? Tu je jej niekoľko výhod:

 1. Trvanlivý a krásny povrch po dlhú dobu
 2. Tichosť, vďaka tlmeniu krokového hluku
 3. Mäkkosť podlahy pre šetrnosť vašich kĺbov
 4. Vysoká tvarová stálosť
 5. Žiadne pučanie podlahy
 6. Bezpečná a spoľahlivá podlaha (protišmyková trieda R10)
 7. Svetelné stála (nebledne ani netmavne)
 8. Bez zápachu
 9. Ekologická a zdravotne nezávadná
 10. Záruka dlhej životnosti ( 25 ročná záruka pre váš domov a 5 ročná záruka v komerčnej sfére)
 11. Ľahká a flexibilná pokládka (pokládka bez náradia iba z orezávacím nožom, položené o 40 % rýchlejšie)
 12. Širokých sortiment doplnkov presne k vašej podlahe

najlepšia podlaha pre váš domov alebo obchodné priestory

Pokládka podlahy Design+ Flooring

Položenie podlahy Design+ Flooring je úplne jednoduché vďaka patentovaným zaklápacím systémom a širokej ponuke doplnkov spoločnosti EGGER. Toto položenie podlahy zvládne každý trošíčku manuálne zručný človek.

Základom jednoduchej a rýchlej pokládky podlahy Design+ Flooring je unikátny patentovaný systém kliku UNI fit!. Jeho výhody sú hlavne, že na „zakliknutie“ podlahy nepotrebujete žiadne náradie, podlahu ukladáte kúsok po kúsku, podlaha je položená rýchlejšie o 40 % a navyše zámok podlahy je mimoriadne stabilný. Túto podlahu jednoducho nakrátite aj orezávacím nožom bez potreby píly.

Spoločnosť EGGER ponúka navyše k podlahám široký sortiment produktov ako podložky, soklové lišty, lepidlá ale aj prípravky na čistenie a údržbu podlahy pre dlhodobú radosť z podlahy rady Design+ Flooring

Video pokládky podlahy

 

Kde kúpim podlahu Design+ Flooring

Dizajnovú podlahu Design+ Flooring je možné zakúpiť v podlahovom štúdiu v spoločnosti DREVONAX Humenné, s.r.o. na Družstevnej ulici č. 27 v Humennom alebo v Trebišove na Košickej ulici 2690.

DREVONAX Humenné, Družstevná 27, 06601

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie