Čistič lepidla HRANICLEAN 08 special 200 ml

Kód: 170612
€6,60
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia
Čistič lepidla HRANICLEAN 08 special 200 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálny čistiaci prostriedok Hraniclean 08 sprej je vhodný pre čistenie citlivých povrchov, odstránenie stôp mastnoty, ceruziek aj fixiek. Poradí si so zvyškovým lepidlom a papierovými samolepkami. Vďaka svojej všestrannosti a príjemnej vôni je vhodným pomocníkom nielen do výroby, ale aj do  domácnosti.

Príklady použitia:

  • čistenie nábytku
  • čistenie plastov, skla i zrkadiel
  • odstránenie stôp mastnoty, ceruziek, fixiek
  • odstránenie zbytkov lepidiel a papierových samolepiek

 

Charakteristika:

Vysoko účinný, a napriek tomu šetrný univerzálny čistiaci prostriedok Hraniclean 08 v spreji má široké využitie. Možno ho použiť na citlivé povrchy v nábytkárskom priemysle, napr. nábytkové dielce vo vysokom lesku, citlivé a tmavé povrchy, napr. čierna alebo antracit. Spoľahlivo čistí nábytok z lamina, dokonca aj vo vysokom lesku či matu.

Ďalej sa dá využiť na čistenie skiel, zrkadiel a niektorých plastov. Odstraňuje stopy mastnoty, ceruziek aj fixiek. Výborný tiež na čistenie kuchynských digestorov.

Aplikácia:

Čistiaci prostriedok Hraniclean 08 v spreji aplikujte na povrch a okamžite stierajte textilnou utierkou z mikrovlákna značky Hraniwipe alebo papierovou utierkou. Okamžité zotretie vám zaistí najlepší výsledok bez šmúh, a to aj na lesklých alebo matných povrchoch.

Pokiaľ chcete odstrániť papierové samolepky, aplikujte čistič na povrch etikety a nechajte niekoľko minút pôsobiť. Pred použitím prípravok otestujte.

 

.

Dodatočné parametre

Kategória: Tmely, silikóny, lepidlá
Hmotnosť: 0.198 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: