Tmel na drevo Clou Holzpaste biely 250g

Kód: 154643
€5
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia
Tmel na drevo Clou Holzpaste biely 250g

Detailné informácie

Podrobný popis

Vodou riediteľný tmel na drevo CLOU HOLZPASTE je zdravotne nezávadný a neškodný životnému prostrediu, pretože neobsahuje škodlivé látky a nezapácha, pretože neobsahuje rozpúšťadlá.

Používa sa k vytmeleniu dierok, medzier, trhlín a priehlbín v dreve alebo dýhe. Veľmi ľahko sa s ním pracuje, rýchlo schne, vyplňuje veľmi dobre bez prasklín a neprepadáva sa. Povrch upravený CLOU HOLZPASTE je možné brúsiť, hobľovať, pilovať, rezať, vŕtať a predovšetkým moriť. Vyrába sa v 18 odtieňoch dreva a vo farbe bielej, sivej a čiernej, a to v rôznych veľkostiach balenia.

Hlavné výhody vodou riediteľný, zdravotne a ekologicky nezávadný výborne moriteľný, vďaka čomu tmelené miesta nenechávajú fľaky farebne odlišné od moreného povrchu rýchlo schnúci, veľmi dobre brúsiteľný, pritom neupchávajúci brúsny papier univerzálne použiteľný na opravy všetkých typov drevených plôch vhodný pre všetky spôsoby mechanického opracovania dodávaný v širokej škále 18 vzájomne miešateľných a moriteľných odtieňoch dlhodobo skladovateľný bez zmeny mechanických vlastností.

Dodatočné parametre

Kategória: Tmely, silikóny, lepidlá
Hmotnosť: 0.277 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: