KVH konštrukčný hranol 50x50x4000

Kód: 161486
€7,10 €7,10 / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

KVH NSi konštrukčný hranol 50 x 50 x 4000

Detailné informácie

Podrobný popis

KVH NSi - konštrukčný hranol - Pevnosť a spoľahlivosť pre vaše projekty

Predstavujeme vám KVH konštrukčný hranol o rozmeroch 50 x 50 x 4000 mm, vyrobený zo sušeného hobľovaného masívneho dreva (smrek). Tento produkt je ideálnou voľbou pre rôzne stavebné projekty, kde je potrebná vysoká pevnosť a trvácnosť.

Kľúčové výhody:

  1. Kvalitné masívne drevo: Vyrobené zo sušeného hobľovaného smreku, KVH hranoly poskytujú vynikajúcu pevnosť a stabilitu, čo ich robí ideálnymi pre náročné stavebné aplikácie.

  2. Rozmery 50 x 50 x 4000 mm: Ideálna veľkosť pre rôzne konštrukčné projekty, zabezpečujúca jednoduchú manipuláciu a flexibilitu pri použití.

  3. Univerzálne použitie: Tento KVH Nsi hranol je vhodný pre široké spektrum projektov, ako sú pergoly, altánky, detské ihriská, krovy a ďalšie drevené konštrukcie.

  4. NSi kvalita: Produkt spĺňa normu NSi, čo garantuje jeho spoľahlivosť a vysokú kvalitu pre stavebné účely.

Prečo si vybrať náš KVH konštrukčný hranol?

Naše KVH konštrukčné hranoly zo smreku sú známe svojou výnimočnou pevnosťou a trvácnosťou. Vďaka precíznemu spracovaniu a sušeniu sú ideálne pre rôzne stavebné projekty, kde je potrebná spoľahlivosť a dlhodobá odolnosť. Či už staviate pergolu, altánok alebo detské ihrisko, náš KVH hranol je tou správnou voľbou.

Zvoľte si kvalitu a spoľahlivosť pre vaše stavebné projekty. Vyberte si KVH konštrukčný hranol zo sušeného hobľovaného smreku.

Dodatočné parametre

Kategória: Rezivo
Hmotnosť: 100 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: