AM-TAURUS LIATINOVÝ PEKÁČ 32x21cm TEFLON PLATINUM PLUS IND.

Kód: 150783
€53,90
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Pekáč Taurus značky Ambition bol navrhnutý pre maximálne pohodlie a efektivitu prípravy jedla. Pekáč na pečenie má žiaruvzdorné vieko. Pekáč je k dispozícii v čiernej antracitovej farbe, je vyrobený z vysoko kvalitného hliníka, takže je viac odolný, teplo sa rýchlo šíri po celom povrchu pekáča, hrubé steny akumulujú veľmi vysoké teploty a preto je varenie úspornejšie.
Použitím povlaku Teflon ® Platinum Plus sa zvýšila odolnosť proti poškriabaniu, čo umožňuje použitie kovových náčiní, bez poškodenia povrchu. Povlak Teflon ® Platinum Plus je nepriľnavý povrch, ktorý ponúka firma DuPont a vďaka tomu je zaistené zdravé a bezproblémové varenie.
Vlastnosti produktu:
Riad z tlakovo liateho hliníka zaistí rýchlejšie varenie, má pohodlne tvarované rukoväte, vnútri je potiahnutý povlakom Teflon Platinum ® Plus, záruka nepriľnavosti; zvýšená odolnosť proti poškrabaniu povlaku, ktorá umožňuje použitie kovových náčinia, pekáč s viečkom je vhodný pre použitie v trúbe (vydrží teploty až do 240 ° C), tepelne odolné sklenené vieko, je vyrobený bez použitia PFOA, olova a kadmia.

Dodatočné parametre

Kategória: Zapekacie misy a pekáče
Hmotnosť: 2.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: