Panvica liatinová hlboká TAURUS 28cm

Kód: 155338
€43,90
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
1.12.2022
Možnosti doručenia
Panvica liatinová hlboká TAURUS 28cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlboká liatinová panvica (pekáč) TAURUS s priemerom 28cm a objemom 4,5 l je ideálným a kvalitným pomocník do vašej kuchyne. Vďaka svojím vlastnostiam si radu TAURUS od značky AMBITION zamilujete.

Riad TAURUS značky Ambition je ideálny pre kuchárských nadšencov. Ide o riad najvyššej kvality, ktorý vďaka svojim úchytom a tepelne odolnému sklenenému viečku môže byť použitý v rúre. Výrobok je vyrobený z najkvalitnejšieho tlakovo liateho hliníka, vďaka tomu je odolnejší, teplo sa rýchlo šíri na povrchu, a hrubé steny akumulujú veľmi vysoké teploty, ktoré vedú k úspornejšiemu vareniu.


Elegantný riad v čiernej antracitovej farbe je vnútri pokrytý teflónovým Platinum ® Plus povlakom, ktorý zabezpečuje zdravé a bezproblémové varenie. Použitie povlaku teflon Platinum ® Plus umožňuje variť perfektné jedla bez nebezpečenstva, že by sa mohli prilepiť na dne nádoby, a dodáva vyššiu odolnosť voči poškrabaniu povrchu, umožňuje používať pomocné kovové predmety bez poškodenia povrchu.

Povlak Teflon ® Platinum Plus je najodolnejší nepriľnavý povrch firmy DuPont, pre zabezpečenie zdravého a bezproblémového varenia. Raid je určený pre použitie v rúre a na všetkých typoch sporákov, vrátane indukcie.

Navyše hlboká liatinová panvica TAURS s priemerom 28 cm má na pokrievke tepelne odolné žiaruvzdorné vieko s dávkovačom Aroma Knob, ktoré umožňuje jednoduché doplňovanie vody počas varenia

Vlastnosti produktu:

 

  • rýchlejšie varenie,
  • vnútro potiahnuté teflónom Platinum ® Plus,
  • záruka nepriľnavosti potravín,
  • zvýšená odolnosť proti poškrabaniu náteru,
  • možnosť použitia kovových predmetov,
  • tepelne odolné žiaruvzdorné vieko s dávkovačom Aroma Knob umožňuje jednoduché doplňovanie vody počas varenia,
  • výrobok je určený pre všetky typy sporákov vrátane indukcie,
  • vyrobené bez použitia PFOA, olova a kadmia
  • pre použitie v trúbe bez veka (znesie teplotu až 240 ° C),

Dodatočné parametre

Kategória: Riad
Hmotnosť: 2.6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: