Zatrávňovacia tvárnica Traway 160 50 x 50 x 4

Kód: 162344
€3,50
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.8.2022
Možnosti doručenia
Zatrávňovacia tvárnica Traway 160 50 x 50 x 4

Detailné informácie

Podrobný popis

POPIS:

Zatrávňovacie tvárnice Traway 160 sú univerzálne plastové zatrávňovacie tvárnice určené k spevneniu plôch. Vďaka konštrukcii tvaru včelieho plástu sú tvárnice veľmi pevné a pružné. Ako aj názov napovedá, majú tvárnice traway 160 nosnosť 160t/m2. Tieto parametre umožňujú inštaláciu i na miesta vyžadujúce extrémne zaťaženie. Pri zaťažení sa tvárnice pružne prispôsobia podkladnému terénu a nedôjde k prasknutiu. V spodnej časti tvárnic sú umiestnené kotviace bodce, ktoré zaisťujú prenesenie zaťaženia do podložia a bránia posunu tvárnice po teréne. Pomocou tvárnic sa rýchlo spevní povrch a súčasne zostane zachovaná prirodzená cirkulá- cia vody, čo umožňuje výsadbu trávy. Tvárnice Traway 160 sú vyrobené z teplotne stáleho materiálu, nepodliehajú poveternostným vplyvom a sú stálofarebné.

POUŽITIE:

Zatrávňovacie tvárnice sú ideálne pre použitie v záhradách, lesných cestách, parkoviskách, pred vstupy do komerčných objektov, v okolí zámkov a reprezentatívnych priestorov. Traway 160 je vhodný na miesta s premávkou osobných automobilov alebo miesta s hustou premávkou chodcov, a tiež na miesta, kde občas prejdete a nechcete kráčať po kaluži alebo blate. 

MONTÁŽNY NÁVOD:

Montáž multifunkčných panelov traway je veľmi jednoduchá a rýchla. Pokládka sa robí na vopred pripravenom podloží, ktoré sa skladá z viacerých vrstiev.

Postup:

1. odstránenie vrchnej vrstvy pôdy

2. rozsypanie a zhutnenie hrubého štrku veľkosti 32/64 mm o výške 15 cm, (v častiach budúcej premávky áut sa odporúča výška 30 cm)

3. na zhutnený štrk veľkosti 32/64 mm sa položí vrstva geotextílie 300 g/m2

4. na geotextíliu sa rozsype jemný štrk vo vrstve cca 5 cm, ktorý sa opäť zhutní

5. do jemného štrku sa uložia tvárnice traway a spoja sa pomocou zámkov

6. následne sa tvárnice vyplnia pôdou do výšky cca 3 cm, tak aby 1 cm od vrchného okraja zostala voľná medzera pre rast trávy

7. traway je možné namiesto pôdy a následného výsevu trávou vyplniť dekoratívnym kameňom, plocha tak získa veľmi reprezentatívny       vzhľad a vysokú pevnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Komunikačné plochy
Hmotnosť: 1.025 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie