Zatrávňovacia tvárnica Traway 160 50 x 50 x 4

Kód: 162344
€3,50
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.4.2024
Možnosti doručenia
Zatrávňovacia tvárnica Traway 160 50 x 50 x 4

Detailné informácie

Podrobný popis

POPIS:

Zatrávňovacie tvárnice Traway 160 sú univerzálne plastové zatrávňovacie tvárnice určené k spevneniu plôch. Vďaka konštrukcii tvaru včelieho plástu sú tvárnice veľmi pevné a pružné. Ako aj názov napovedá, majú tvárnice traway 160 nosnosť 160t/m2. Tieto parametre umožňujú inštaláciu i na miesta vyžadujúce extrémne zaťaženie. Pri zaťažení sa tvárnice pružne prispôsobia podkladnému terénu a nedôjde k prasknutiu. V spodnej časti tvárnic sú umiestnené kotviace bodce, ktoré zaisťujú prenesenie zaťaženia do podložia a bránia posunu tvárnice po teréne. Pomocou tvárnic sa rýchlo spevní povrch a súčasne zostane zachovaná prirodzená cirkulá- cia vody, čo umožňuje výsadbu trávy. Tvárnice Traway 160 sú vyrobené z teplotne stáleho materiálu, nepodliehajú poveternostným vplyvom a sú stálofarebné.

POUŽITIE:

Zatrávňovacie tvárnice sú ideálne pre použitie v záhradách, lesných cestách, parkoviskách, pred vstupy do komerčných objektov, v okolí zámkov a reprezentatívnych priestorov. Traway 160 je vhodný na miesta s premávkou osobných automobilov alebo miesta s hustou premávkou chodcov, a tiež na miesta, kde občas prejdete a nechcete kráčať po kaluži alebo blate. 

MONTÁŽNY NÁVOD:

Montáž multifunkčných panelov traway je veľmi jednoduchá a rýchla. Pokládka sa robí na vopred pripravenom podloží, ktoré sa skladá z viacerých vrstiev.

Postup:

1. odstránenie vrchnej vrstvy pôdy

2. rozsypanie a zhutnenie hrubého štrku veľkosti 32/64 mm o výške 15 cm, (v častiach budúcej premávky áut sa odporúča výška 30 cm)

3. na zhutnený štrk veľkosti 32/64 mm sa položí vrstva geotextílie 300 g/m2

4. na geotextíliu sa rozsype jemný štrk vo vrstve cca 5 cm, ktorý sa opäť zhutní

5. do jemného štrku sa uložia tvárnice traway a spoja sa pomocou zámkov

6. následne sa tvárnice vyplnia pôdou do výšky cca 3 cm, tak aby 1 cm od vrchného okraja zostala voľná medzera pre rast trávy

7. traway je možné namiesto pôdy a následného výsevu trávou vyplniť dekoratívnym kameňom, plocha tak získa veľmi reprezentatívny       vzhľad a vysokú pevnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Komunikačné plochy
Hmotnosť: 1.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: